Czas i koszty dostawy
 
 
Koszt dostawy
 
Jest uzależniony od wybranego rodzaju przesyłki (firma kurierska, poczta) oraz formy płatności (płatność za pobraniem jest zawsze dodatkowo płatna 5 zł). Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. Dla zamówień powyżej 500 zł dostawa jest gratis. 
Dostawca Przelew/ Płatność online Płatność
za pobraniem
Paczkomaty InPost 8,99 zł 14 zł
Kurier InPost 14 zł 19 zł
Poczta Polska - kurier 48h 15 zł 20 zł
 
 
Czas realizacji zamówienia
 
Czas realizacji zamówienia (bez dostawy) jest określony przy każdym produkcie (wynosi od w zależności od produktu 48 godzin lub 10 dni roboczych od daty złożenia zamówienia). Do tego trzeba dodać jeden-dwa dni na dostarczenie paczki przez przewoźnika.
 
 
 
Dlaczego mamy taki długi czas realizacji zamówienia?
 
Ponieważ większość ubrań sprowadzamy bezpośrednio od producentów (dotyczy to głównie produktów marki Engel).
EcoSophia jest niedawno powstałym sklepem i nie jesteśmy w stanie od razu sprowadzić wszystkich ubrań we wszystkich rozmiarach i wszystkich kolorach. Początkowym pomysłem była sprzedaż jedynie wybranych produktów - tych, które mamy dostępne w magazynie - jednakże okazało się, że ważniejsza dla klientów jest możliwość wyboru z szerokiej gamy produktów niż szybka przesyłka i krótki czas oczekiwania. Dlatego na stronie będą się znajdować do wyboru wszystkie ubrania, jakie oferuje Engel i inni producenci, a my po złożeniu zamówienia przez klienta od razu sprowadzamy dany wariant ubrania do Polski.
 
W przypadku niektórych produktów czas realizacji jest krótszy (np. 48h) - oznacza to, że posiadamy daną rzecz aktualnie w magazynie i możemy ją wysłać natychmiast (jeżeli w zamówieniu nie będzie innych rzeczy, z dłuższym terminem realizacji). 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl